::| پورتال رسمي فرش و گليم بهارستان |::
 محصولات

گلیم بهارستان
گلیم 6 رنگ بهارستان
فرش ماشینی 8 رنگ
فرش ماشینی 7 رنگ
فرش ماشینی کرمان
فرش فانتزی فریز
تابلو فرش قرآنی 7 رنگ

رویدادهای مهم بهارستاننتایج قرعه کشی بهارستانگزارش تصویری پنجمین نمایشگاه فرشجدیدترین محصولات بهارستان

 مقالات فرش
 
 روش شست شوی فرش ماشینی(لکه زدایی)

جهت حمل و نقل فرش پس از شستشو حتماً آن را به صورت رول شده حمل نمایید و از تا زدن فرش خودداری......

 

 درجه بندی فرش ماشینی(از نظر کیفیت)

مقدار آهار مصرفی در متر مربع قالی در مقایسه با استاندارد قابل   قبول......

پوشاک ایرانی قابل رقابت با محصولات اروپایی

این مسائل بسیار اهمیت دارند اما با هم در تضاد هستند که اگر کمی حمایت شوند....


  اخبار بهارستان

تاریخ : 03/02/93

مربوط به : سايت اصلي نوع خبر : اخبار نساجي
شعربافي از كارگا هاي كوچك خانگي تا كارخانه هاي ريسندگي

صنعت نساجی زمانی در اوج قرار مي گيرد تا افراد زیادی در این صنعت سرمایه‌گذاری کنند و کارخانه‌های......

متن کامل خبر ...تاریخ : 31/01/93

مربوط به : سايت اصلي نوع خبر : اخبار فرش و گليم
تشکیل انجمن تجمیع خرید سفارشات صنعتی فرش کاشان

مدیر خوشه صنعتی فرش ماشینی شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل گفت: برای تجمیع خرید.....

متن کامل خبر ...تاریخ : 19/01/93

مربوط به : سايت اصلي نوع خبر : اخبار فرش و گليم
گليم بافي مقدمه اي بر فرش بافي

گلیم‎بافی مقدمه‎ای برای بافت فرش بوده و می‎توان گفت تاریخ آغاز گلیم‎بافی حدود سه هزار تا پنج هزار سال قبل از میلاد بوده ......

متن کامل خبر ...


آرشيو خبر

طرح هفته

قالی پازیریک
 

طراحی و مطالب این سایت در جهت افزایش آگاهی علاقمندان، مصرف کنندگان و مشتریان و نمایندگان فعال در حوزه صنعت نساجی و پوشاک ایران ،فرش ماشيني، انواع فرش ماشینی،  آخرین اخبار در حوزه تولید فرش ماشینی ، تولید گلیم، قالی های فانتزی ،همراه با آخرین تکنولوژِی و ماشینی آلات بافندگی فرش و همچنین آخرین اطلاعات در زمینه دستاوردهای نساجی داخلی و خارج از کشور ( پارچه،ماشین الات نساجی،کفپوش ها و ...)، اخبار و رویدادهای داخلی بهارستان می باشد.

 

 این سایت به  معرفی شرکت نساجی بهارستان بیدگل به عنوان شرکت فعال در حوزه تولید کفپوش های ماشینی می پردازد. شرکت نساجی بهارستان بیدگل در قطب فرش ماشینی ایران، استان اصفهان شهرستان آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی قرار دارد.

شرکت نساجی بهارستان بیدگل با معرفی محصولات خود با برند فرش و گلیم بهارستان و تولید محصولاتی استاندارد و با کیفیت توانسته اعتماد و جایگاه خود را در بین مصرف کنندگان و مشتریان فعال در حوزه فرش ماشینی به دست آورد.

این شرکت مفتخر است به عنوان اولین کارخانه تولید کننده گلیم در قطب فرش ماشینی ایران، شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، محصولی جدید ،در قالب طرح های سنتی و طرح های فانتزی به نام گلیم بهارستان را به بازار عرضه نماید.گلیم بهارستان با بهره مندی از واحد طراحی با تولید بیش از 100 طرح و 40 سایز از کوچکترین تا بزرگترین ابعاد، توانسته محصولی متفاوت در سبد خواسته های مصرف کنندگان و تامین نیاز آنان برآورده سازد.

 

 

همنچنین کارخانه تولید کننده فرش ماشینی بهارستان ، در راستای پاسخگویی و تامین نیاز و خواسته های مشتریان با تولید محصولات بهارستان در قالب : انواع فرش ماشینی 500 شانه تمام آكريليك، فرش ماشيني 7 رنگ تراکم 1000درمتنوع ترین طرح ها ،جدید ترین طرح های و نقشه های فرش ماشینی، و همچنين فرش ماشيني 8رنگ بهارستان فرش با ویژگی دستبافت گونه، طرح 700 شانه توانسته در زمینه تولید فرش ماشینی با کیفیت و استاندارد کوشا باشد.

 

فرش فانتزی، قالی فانتزی، قالیچه فانتزی ، در گروه محصولات فانتزی بهارستان قرار دارد. محصولاتی با طرح های هنری، تجملی، زیبا و خیالی با نخ بی سی اف و پرزهای بلند نقشی فانتزی را در محیط خانه ها بازی می کند.

فرش سجاده نماز و تابلو فرش و تابلو آیات قرآنی  از دیگر محصولات این شرکت می باشد.

 

 

امیدواریم انتقادات و پیشنهادات شما ،ما را در ادامه تولید محصولات با كيفيت و استاندارد بهارستان در جهت پاسخگویی به نیاز و سلیقه شما راهنمایی و موفق گرداند.

 و بتوانیم با محصولات فرش و گلیم بهارستان، خانه ای بهاری را برای شما مزین کنیم


تاريخ بروز رساني : دوشنبه 18/09/92 ساعت 10:22

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 500شانه آکریلیک، فرش ماشینی کرمان، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.
Designed and powered by Aria +98 3622759391