::| پورتال رسمي فرش و گليم بهارستان |::
 محصولات

گليم
فرش ماشيني 1000 شانه
فرش ماشيني 700 شانه
فرش ماشینی طرح 700

رویدادهای مهم بهارستاننتایج قرعه کشی بهارستانثبت نام در قرعه کشی محصولات عروسکی بهارستان

 مقالات فرش
 

 
نكاتي كه هنگام خريد يك فرش خوب بايد بدانيد.

فرشی را انتخاب کنید که مناسب با احتیاج شما و ...
 
 
 در این خبرنامه از طرح ها و محصولات جدید شرکت بهارستان مطلع باشید
  
 اخبار بهارستان

تاریخ : 11/10/95

مربوط به : سايت اصلي نوع خبر : اخبار فرش و گليم
ارسال دومین محموله اهدایی فرش صنعتگران آران و بیدگل به سوریه

دومین محموله اهدایی مردم آران و بیدگل به مساجد سوریه شامل ۵ هزار متر مربع فرش ماشینی به اين كشور ارسال شد ...

متن کامل خبر ...تاریخ : 28/06/95

مربوط به : سايت اصلي نوع خبر : اخبار فرش و گليم
تولید فرش ده میلیاردی در یکی از روستاهای همدان

یک تخته فرش به ارزش ده میلیارد ریال در یکی از روستاهای همدان بافته شد.

متن کامل خبر ...تاریخ : 08/06/95

مربوط به : سايت اصلي نوع خبر : اخبار فرش و گليم
تولید سالیانه 45 میلیون مترمربع فرش ماشینی در آران و بیدگل

25شرکت فرش ماشینی از آران و بیدگل در هشتمین نمایشگاه بین المللی فرش، موکت، کف پوشهاو صنایع وابسته تهران حضور می‌یابند.

متن کامل خبر ...


آرشيو خبر

طرح هفته

قالی پازیریک

شرکت نساجی بهارستان بیدگل با معرفی محصولات خود با برند فرش و گلیم بهارستان و تولید محصولاتی استاندارد و با کیفیت توانسته اعتماد و جایگاه خود را در بین مصرف کنندگان و مشتریان فعال در حوزه فرش ماشینی به دست آورد.

این شرکت مفتخر است به عنوان اولین کارخانه تولید کننده گلیم(5 رنگ،6 رنگ) در قطب فرش ماشینی ایران، شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، محصولی جدید ،در قالب طرح های سنتی و طرح های فانتزی به نام گلیم بهارستان را به بازار عرضه نماید.گلیم بهارستان با بهره مندی از واحد طراحی با تولید بیش از 100 طرح و 40 سایز از کوچکترین تا بزرگترین ابعاد،گلیم هایی با طرح های اسلیمی،قشقایی،بختیاری،شاه سون،گلیم ترکمن،بلوچ،بختیاری،افشار، توانسته محصولی متفاوت در سبد خواسته های مصرف کنندگان و تامین نیاز آنان برآورده سازد.

 
طراحی و مطالب این سایت در جهت افزایش آگاهی علاقمندان، مصرف کنندگان و مشتریان و نمایندگان فعال در حوزه صنعت نساجی و پوشاک ایران ،فرش ماشيني، انواع فرش ماشینی،  آخرین اخبار در حوزه تولید فرش ماشینی ،آخرین و جدید ترین مقالات، تولید گلیم، قالی های فانتزی ،همراه با آخرین تکنولوژِی و ماشینی آلات بافندگی فرش و همچنین آخرین اطلاعات در زمینه دستاوردهای نساجی داخلی و خارج از کشور ( پارچه،ماشین الات نساجی،کفپوش ها و ...)،(زیلو،نمد،حصیر،) و اخبار و رویدادهای داخلی بهارستان می باشد.

 

 این سایت به  معرفی شرکت نساجی بهارستان بیدگل به عنوان شرکت فعال در حوزه تولید کفپوش های ماشینی می پردازد. شرکت نساجی بهارستان بیدگل در قطب فرش ماشینی ایران، استان اصفهان شهرستان آران و بیدگل ، شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی قرار دارد. همنچنین کارخانه تولید کننده فرش ماشینی بهارستان ، در راستای پاسخگویی و تامین نیاز و خواسته های مشتریان با تولید محصولات بهارستان در قالب : انواع فرش ماشینی طرح 700 شانه تمام آكريليك، فرش ماشيني 8رنگ تراکم 2400درمتنوع ترین طرح ها ،جدید ترین طرح های و نقشه های فرش ماشینی، و همچنين فرش ماشيني 8رنگ بهارستان فرش هایی مثل طرح کشمیر،آوا،شاه پسند،رز،سلطنتی،چکامه، با ویژگی دستبافت گونه، طرح 700 شانه توانسته در زمینه تولید فرش ماشینی با کیفیت و استاندارد کوشا باشد.

 

فرش فانتزی، قالی فانتزی، قالیچه فانتزی،طرح های عروسکی،فریز فانتزی،شگی،شنل، در گروه محصولات فانتزی بهارستان قرار دارد. محصولاتی با طرح های هنری، تجملی، زیبا و خیالی با نخ بی سی اف و پرزهای بلند نقشی فانتزی را در محیط خانه ها بازی می کند. فرش سجاده نماز و تابلو فرش و تابلو آیات قرآنی  از دیگر محصولات این شرکت می باشد.
در حاضر شرکت نساجی بهارستان با تولید گلیم 6 رنگ تولیدات گلیم خود را به حداکثر رسانده و با کیفیتی بهتر در راستای اهداف خود می اندیشد.
امیدواریم انتقادات و پیشنهادات شما ،ما را در ادامه تولید محصولات با كيفيت و استاندارد بهارستان در جهت پاسخگویی به نیاز و سلیقه شما راهنمایی و موفق گرداند. و بتوانیم با محصولات فرش و گلیم بهارستان، خانه ای بهاری را برای شما مزین کنیم


تاريخ بروز رساني : سه شنبه 21/05/93 ساعت 09:30

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 700شانه آکریلیک، فرش ماشینی کرمان، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ،طرح عروسکی هیت ست،طرح فانتزی،قالیچه فانتزی،شگی،شنل،پرزبلند، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.