...::طرح جديد گليم 6 رنگ، پورتال رسمی فرش و گلیم بهارستان::...
"طرح جدید گلیم 6 رنگ،فرش و گلیم بهارستان"

محصول جدید بهارستان ،گلیم 6 رنگ
 
" جهت بزرگنمایی و اطلاعات بیشتر، طرح مورد نظر را کلیک نمایید"

طرح جدید گلیم 6 رنگ کد603
محصول جدید بهارستان گلیم 6 رنگ
طرح جدید گلیم 6 رنگ کد 601
طرح جدید گلیم 6 رنگ کد 606
طرح جدید گلیم 6 رنگ کد 605
طرح جدید گلیم 6 رنگ کد 604
طرح جدید گلیم 6 رنگ کد 609
گلیم 6 رنگ
طرح جدید گلیم 6 رنگ کد 607
گلیم 6 رنگ فرش و گلیم بهارستان

گلیم 6 رنگ فرش و گلیم بهارستان بیدگل

گلیم 6 رنگ فرش و گلیم بهارستان
 
 
 
 
گلیم 6 رنگ فرش و گلیم بهارستان
 
 
 
 
 
گلیم 6 رنگ فرش و گلیم بهارستان
 
 
 

 

گلیم 6 رنگ

گلیم 6 رنگ طرح جدید

گلیم 6 رنگ

گلیم 6 رنگ

 
گليم،گلیم بهارستان،شرکت نساجی بهارستان بیدگل اولین تولید کننده گلیم ماشینی بوده که با تکنولوژی روز دنیا و مجهز به ماشین آلات مدرن بافت گلیم از جمله دستگاه 320 شانه clp توانسته در زمینه تولید گلیم در سایزهای متفاوت و رنگهای مختلف با متنوع ترین طرح ها بی همتا باشد. این شرکت با بیش از 100طرح گلیم و گلیم فرش پاسخگوی هر سلیقه و نیاز مصرف کننده بوده است. واحد طراحی این شرکت با برخورداری از نرم افزار طراحی موفق به طراحی هر سایز و ابعاد های مختلف گلیم شده به گونه ای که شما گلیم های بهارستان را می توانید از سایز 50*30 الی طاقه های 30 متری خریداری نمایید. طرح های فانتزی گلیم، طرح هاي سنتی گلیم ، گلیم  طرح کودکانه و  طرح عروسکی،گلیم 6 رنگ،سوپر گلیم،سوپر گلیم 6رنگ بهارستان،طرح گلیم عشایر،گبه،گلیم جاجیم از دیگر ویژگی های این شرکت به حساب می آید. گلیم بهارستان دارای علامت استاندارد ملی ایران می باشد. از مزایای این محصول می توان به سبک بودن، حمل و نقل آسان، قیمت مناسب ، تنوع در طرح و سایز اشاره نمود همچنین کاربرد و استفاده از گلیم نسبت به مناطق مختلف ایران متفاوت است و لی بیشتر در کفپوش آشپزخانه به عنوان فرش آشپزخانه استفاده می شود.

گلیم به عنوان یک محصول سنتی و از صنایع دستی زیبا محسوب می شود .گليم نوعى فرشينه است با بافتى ساده که با پشم و پنبه و در مواردى با پشم و موى بز بافته مى‌شود. نخ‌هاى تاروپود يک در ميان از زير و روى يکديگر مى‌گذرند. مانند بافت سادهٔ يک سبد. گليم به‌عنوان يک صنعت دستى زنانه در مناطق عشايرى و روستايى ايران رواج دارد. امروزه ماشین آلات بافت گلیم به صورت گلیم ماشینی و تولید گلیم بهه صورت انبوه و سایز و زنگ های مختلف جای گلیم های دست بافت را پر کرده و از لحاظ اقتصادی پاسخگوی مناسبی برای علاقمندان به گلیم و گلیم فرش بوده است.

 

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در آران و بیدگل، قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ،شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی و طرح مدرن درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 1000شانه آکریلیک، فرش ماشینی 700شانه، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ،طرح عروسکی هیت ست،طرح فانتزی،قالیچه فانتزی،شگی،شنل،پرزبلند، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.