...::خبرنامه داخلي بهارستان،شماره 4، شهريور ماه 1391،پورتال رسمی شرکت فرش و گلیم بهارستان::...
خبرنامه داخلي شركت نساجي بهارستان بيدگل ، شماره چهارم ، شهريور ماه 1391


به نام صانع عالم

سپاس خدواند جهان را که قادر است و مطلق و درود بی پایان به حامیان صنعت فرش ماشینی که با حمایت خود مشوق راه تولید فرش در کشور بوده اند.

بر خود می بالیم که در چهـارمین نمـایشگاه بیـن المللی فـرش تهـران پذیرای جنابعالی و دیدار پر لطفتان باشیم.

شرکت نساجی بهارستان بیدگل

مهدی شادان پور

سالن 10و 11


در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن، شرکت نساجی بهارستان بیدگل به عنوان واحد نمونه استانی سال 1390 از سوی اتاق صنعت و معدن استان اصفهان انتخاب و در تیرماه سال جاری مفتخر به دریافت تندیس واحد نمونه از سوی وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت جناب آقای دکتر غضنفری گردید.

برنامه ریزی و سیاست گذاری های طولانی مدت و ترغیب تولید محصولات مطابق با استانداردهای تعریف شده جهانی، نوآوری و افزایش تنوع تولید، از عواملی بوده که همواره مدیریت راهبردی شرکت به آن التزام داشته و در تمام سال های فعالیت خود، این اهداف را با تمام توان خود پیگیری کرده و همین عوامل باعث شده که این شرکت بتواند به اخذ گواهینامه های استاندارد، ایزو، تحقیق و توسعه و ... نائل و در سال جاری نیز افتخار کسب عنوان واحد نمونه استانی را از آن خود نماید.

انتخاب واحد های نمونه استانی از سوی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی استان اصفهان صورت گرفته و از مابین 9000 واحد صنعتی و معدنی فعال در استان اصفهان تعداد 30 شرکت منتخب که در بخش نساجی و فرش ماشینی نیز شرکت نساجی بهارستان، موفق به این افتخار شد. تندیس واحد نمونه، در همایش اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی استان اصفهان که از سوی رئیس خانه صنعت و معدن و تجارت استان اصفهان و با حضور وزیر محترم جناب آقای دکتر غضنفری برگزار شده بود به مدیر عامل محترم شرکت بهارستان بیدگل جناب آقای مهدی شادان پور اهدا گردید.

انتخاب فرش وگلیم بهارستان به عنوان واحد نمونه سال 1390 در ميان واحدهاي صنعتي استان، برگ زريني ديگر به افتخارات این شركت افزود و اين افتخار ثابت كرد كه در پرتو تلاش و پويايي مي توان به موفقيت هاي مطلوب دست يافت و اين امر نيز با همت جمعی همکاران در رده های مختلف شغلی امکان پذیر شده است.

برندگان سه ماهه نخست سال 1391

فرش و گلیم بهارستان در هر دوره سه ماهه، به تعدادی از مشتریان خود جوایزی را به رسم یادبود اهدا می نماید. مشتریانی که برگه­های نظرسنجی ارائه شده در داخل بسته­بندی فرش و گلیم­های خریداری شده را تکمیل و از طریق پست و یا سامانه اینترنتی شرکت و یا از راه پیامک، سریال محصول خریداری شده را به شرکت اعلام نمایند در فهرست قرعه­کشی قرار می­گیرند و در پایان هر دوره زمانی، طی مراسمی قرعه­کشی انجام و تعدادی به عنوان برنده اعلام می­شوند.

اسامی برندگان قرعه­کشی سه ماهه نخست سال 1391، شرکت نساجی بهارستان

خانم مهدوی

تهران

آقای غلامرضا نظریان ثانی

طبس (یزد)

آقای اسماعیل یزدان پور

تکاب (آذربایجان غربی)

آقای سید محمد موسوی

قزوین

آقای موسی ارقا

ملکشاهی (ایلام)

آقای میرزا علی سالاری

اندیمشک (خوزستان)

آقای فرشاد محمدی

جوانرود (کرمانشاه)

آقای مجید سلیمی

روستای فروتقه کاشمر

(خراسان رضوی)


صعود اعضای کوهنوردان بهارستان

به قلل کاچکار ترکیه و شخارا گرجستان

گروه کوهنوردان فــرش و گلــیم بهـــارسـتـــان متشکل از یازده کوهنورد آران و بیدگلی در یــــک سفردوازده روزه به قلل کاچکار ترکیه و شخارا گرجستان صعود کردند.

ایـــن گــــروه کوهنوردی توانستند پس از صعود به قله 3932 متری کاچکار معروف به عروس قلل ترکیه، پرچم شرکت نساجی بهارستان بیدگل را همراه با پرچم پرافتخار ایران به اهتزاز درآورند. و این افتخار را برای فرش و گلیم بهارستان به ارمغان آورند.

مراسم افطاری ماه مبارک رمضان

شرکت نساجی بهارستان، در اولین هفته از ماه مبارک رمضان، پذیرای جمعی از همکاران و مسئولین شهرستان و کـارکنــان شــرکـت بهارستان برای مراسم ضیافت افطاری بود.

این ضیافت با شکوه با حضور بیش از 600 نفر در ششمین روز از ماه مبارک رمضانسال 1391طبق سنوات گذشته در شرکت نساجی بهارستان بیدگل برگزار گردید.

در این مراسم تعدادی از مسئولین ادارات مختلف شهرستان، جمعی از همکاران، صاحبان صنایع و مدیران شرکت­ها، پرسنل شرکت نساجی بهارستان همراه با خانواده و دیگر دوستان و آشنایان به عنوان مهمانان بهارستان حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم زیارت عاشورای امام حسین (ع) و نماز جماعتبرگزار گردید که حال و هوای معنوی زیبایی در شرکت
بوجود آورد.

به یاد زلزله­زدگان آذربایجان

حادثه تلخ زلزله در آذربایجان باعث اندوه عمیق مردم سراسر ایران شد. با دنیایی از اندوه وقوع این حادثه و درگذشت جمعی از هموطنان آذری را به خانواده های محترم آن عزیزان تسلیت گفته و از خداوند منان برای آنان صبر جمیل و همچنین برای مجروحان و مصدومان شفای عاجل و کامل آرزومندیم.

به دنبال وقوع این زلزله دلخراش، شرکت فرش و گلیم بهارستان جهت همدردی با بازماندگان، در یک اقدام انسان­دوستانه هد­ایایی را برای مردم خوب این دیار ارسال کرد. این کمک در قالب یک نیسان حاوی پتو و چراغ پیک­نیک بود که از سوی این شرکت به مناطق زلزله زده ارسال و به صورت مستقیم در اختیار زلزله زدگان قرار گرفت.

همکار ارجمند

جناب آقای مهدی رضایی

با اهدا بهترین آرزوها برای شما و همسر گرامی­اتان، ازدواجتان را تبریک گفته و امیدواریم زندگی اتان همیشه با شادی و زیبایی همراه باشد.
واحد تولید

همکار گرامی

جناب آقای مجید رمضانی

تولد نوزاد عزیزتان هلنا را به شما و خانواده محترمتان تبریک گفته و امیدواریم در پناه خداوند بزرگ، سالم و تندرست باشید.

قسمت تکمیل فرش

همکار گرامی

جناب آقای حسن شاهمیرزایی

با تقدیم بهترین آرزوها، ازدواجتان را تبریک گفته، زندگی سرشار از زیبایی و محبت برایتان آرزو می­کنیم.

روابط عمومی شرکت بهارستان


هولوگرام نوعي برچسب يا ليبل است كه با نام برچسب امنيتي نيز معروف مي­باشد. در اين نوع برچسب كه بوسيله اشعه ليزر چاپ ميگردد، قابليت­هاي بسياري از لحـاظ امنيتي وجـود دارد كه جعل و كپي از آن را براي متقلبين بسيار دشـوار و تقريباً ناممكن مي­سازد. تصوير چاپ شـده در هولوگرام بصـورت برجسته يا عمق­دار (سه بعدي) به نظر مي­آيد. در هولوگرام تصاوير از هر زاويه­اي به يك رنگ خاص ديده مي­شوند و درخشش رنگها در هولوگرام باعث جلب توجه مي­شود از اين رو استفاده از هولوگرام نه تنها از لحاظ امنيتي بلكه از لحـاظ زيبايي بسته­بندي و تبليغاتي نيز مؤثر خواهد بود. کاربرد هولوگرام در موارد خاص می­تواند از اسناد و مدارک امنیتی هرکارخانه یا شرکت منظور شود. شرکت نساجی بهارستان از مدتها پیش، محصولات خود را با برچسب امنیتی هولوگرام روانه بازار می­کند. که در روی آن آرم شرکت، سایت، نام علائم تجاری و دیگر مشخصات شرکت حک گردیده، و نشان­دهنده مشخصات واقعی شرکت می­باشد و با الصاق هولوگرام روی اتیکت فرش، در حقیقت، شرکت فرش و گلیم بهارستان محصول تولیدی خود را با امنیت خاطر بیشتر برای مشتریان گرامی ارسال می­کند و مصرف­کنندگان فرش و گلیم نیز با مشاهده این هولوگرام، از اصل بودن محصولات اطمینان خاطر پیدا می­کنند.
اطلاعیه :

با عنایت به دستورالعمل­های جدید باربری­های کشور به استحضار میرساند برای ارسال هرگونه محوله که احتیاج به بارنامه داشته باشد اعلام کد ملی تحویل گیرنده کالا الزامی می باشد.

لذا خواهشمند است در هنگام درخواست ارسال کالا یا از سوی خود وسیله نقلیه کالا را معرفی نمایید یا کد ملی و کد پستی مورد نظر خود را جهت درج در بارنامه، اعلام فرمایید.

نکته :

مدیران واقعی، در اوقات خوب و بد و در مواجهه با تهدید و فرصت، اوضاع را اضطراری احساس می کنند و دلشان مثل سیر و سرکه

می جوشد تا کارهایی که به عهده گرفته­اند را به درستی و در زمان مناسب انجام دهند.
 

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در آران و بیدگل، قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ،شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی و طرح مدرن درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 1000شانه آکریلیک، فرش ماشینی 700شانه، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ،طرح عروسکی هیت ست،طرح فانتزی،قالیچه فانتزی،شگی،شنل،پرزبلند، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.