...::کارگران برتر بهارستان،پورتال رسمی شرکت فرش و گلیم بهارستان::...

دسته اخبار

پر بيينده ترين اخبار

  
 
همایش تجلیل و تقدیر  از کارگران برتر شهرستان آران و بیدگل توسط کانون تبلیغات آریا با همکاری هیئت امنای شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی و حمایت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شهرداری آران و بیدگل و دانشگاه پیام نور آران و بیدگل برگزار گردید.
 در این همایش فرماندار محترم شهرستان آران و بیدگل ، نماینده هیئت امناء شهرک صنعتی سلیمان صباحی و  امام جمعه شهرستان  هر یک به ایراد سخنرانی در خصوص نیروی  انسانی شاغل در شهرستان و شهرک صنعتی سلیمان صباحی و شهرک هلال ، نقش منابع انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی، مشکلات شهرک صنعتی و درخواست های کارگران و کارفرمایان و ارتباط کارگر و کارفرما در اسلام پرداختند.

مهمان ویژه همایش ، جناب آقای قادری  ، مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان بودند که با تقدیر و تشکر از کارگران زحمت کش آمادگی خود را در خصوص حل مشکلات حوزه کار و کارکری اعلام و

و ارائه چند مصوبه در خصوص کارگران این شهرستان بیان نمودند که اطلاعات کامل آن در خبر گزاری فارس بیان شده است.

 در این همایش که از میان 500 فرم تکمیل شده کارگران  شرکت های شهرک صنعتی سلیمان صباحی و شهرک صنعتی هلال بررسی صورت گرفته بود 90 کارگر نمونه دعوت شده بود که  11 نفر به عنوان کارگر برتر و49 نفر به عنوان کارگر نمونه   با دریافت لوح تقدیر و تندیس همایش ، برگزیده شدند.

 تعدادی از کارگران شرکت نساجی بهارستان بیدگل به عنوان کارگران نمونه در این همایش حضور داشتند. در پایان همایش در مراسم اهداء لوح تقدیر و تندیس کارگر برتر و قابل تقدیر ، آقای علی غلام زاده به عنوان کارگر برتر با در یافت تندیس همایش و آقای داوود حکیمیان و آقای رضا گرامی اقدم به عنوان کارگران نمونه انتخاب و  با دریافت لوح تقدیر مورد تشویق و تشکر قرار گرفتند.

 
 
روابط عمومی شرکت نساجی بهارستان انتخاب کارگران برتر و نمونه را تبریک عرض می کند  و آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی را برای این عزیزان  از خداوند  دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در آران و بیدگل، قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ،شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی و طرح مدرن درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 1000شانه آکریلیک، فرش ماشینی 700شانه، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ،طرح عروسکی هیت ست،طرح فانتزی،قالیچه فانتزی،شگی،شنل،پرزبلند، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.