...:: قاليچه فانتزي ، قالی فانتزی و فرش فانتزي فریز بهارستان ، پورتال رسمی فرش و گلیم بهارستان ::...
 آلبوم  1   

محصول جدید بهارستان: قالیچه فانتزی، قالی فانتزی، فرش فانتزی فریز 5 رنگ، در طرح جدید فانتزی ، رنگ بندی جدید و متنوع
 
تراکم شانه در متر
تراکم پود در متر
تراکم گره در مترمربع
تعداد رنگ
نوع بافت
جنس نخ خاب
320
1000
160000
5رنگ
پلی استر
کتان
 
- جهت بزرگنمایی هر طرح روی آن طرح کلیک کنید.
 
 
 
 

 
 
محصول فریز بهارستان رنگ آمیزی یاسی
 
 
 طرح های هندسی فانتزی، اشکال هندسی در طرح های فانتزی بهارستان محصول فرش و گلیم بهارستان
 
طرح فریز با رنگبندی جدید،فرش و گلیم بهارستان
 
محصول فریز بهارستان
 
 محصولی از شرکت بهارستان
 
محصول فریز بهارستان
 

 
 
 
 
 

 

 
 
 

فانتزی یعنی جادویی که منبعی ندارد.

 

فانتزی یعنی خیال،وهم،ذوق،تفنن،تجملی،زیبایی و خلاقیت .

 فانتزی یعنی هنر، فانتزی یعنی هنر پردازی،فانتزی یعنی نظم در بی نظمی

ویژگی طرح های فانتزی ، طرح های هنری برخاسته از تخیل و بدون هیچ‌گونه قید و بند و وابستگی به سبْک و فرم می باشد.

خیال‌پردازی، گونه‌ای هنری است که جادو و دیگر اَشکال فراطبیعی را به عنوان عنصر اولیهٔ طرح ، به عنوان درون‌مایه یا فضای خیالی فرش استفاده می‌کنند. طرح فرش های فانتزی ، قالیچه های فانتزی، قالی فانتزی  توسط نگاه، حس و درون‌مایهٔ وسیع اشخاص از گونه‌های علمی‌ و تخیلی متمایز می‌شود،

 

ویژگی اصلی خیال‌پردازی در فرش های فانتزی ، دارا بودن عناصر و اشکال خیالی در فضای فرش است، فضایی که منطق و قوانین خاص خود را دارد که متفاوت با منطق عادی است و داستان آن قوانین را نمی‌شکند.  فريز فانتزی بهارستان ، قالی فانتزی بهارستان ، قالیچه فانتزی بهارستان محصولی کاملا هنری و فانتزی بوده و یکی دیگر از محصولات جدید شرکت نساجی بهارستان می باشد. فرش های هنری و  فانتزی بهارستان ،از نخ های فریز bcf  تولید می شود.

 

شما می توانید فرش های هنری یا قالی های  فانتزی بهارستان را در طرح های برگرفته شده از زیبایی، تخیل، هنر،در رنگ آمیزی متنوع ، تلفیقی از رنگ آمیزی کرم، قهو ه ای با رنگ های تیره و شاد مشاهده کنید. خلاقیت در طرح های فانتزی فرش بهارستان به گونه ای رقم می خورد که این محصول با هنر آمیخته شده و  توسط  دستان هنرمند کارگران این شرکت به صورت نقش های برجسته و حالات سه بعدی تولید و  به بازار عرضه می گردد.  تلفیق هنر،خلاقیت، خیال پردازی در طرح های فانتزی بهارستان به اوج خود رسیده به گونه ای که طرح های اشکال هندسی، خطوط نامنظم ، طرح های گل و بوته و هنر طراحان بهارستان مورد پسند و قبول  مشتریان و مصرف کنندگانی زیادی گردیده است.

 فرش های پرز بلند فانتزی عمرشان بستگی به رفت و آمدی که فرش درآن مکان پهن می شود دارد.فرش فانتزی در طرح ها و رنگ های مختلف،طرح های عروسکی،طرح های کارتونی،شگی،فریز اتاق کودک،پذیرایی،فریز اتاق نوزاد،

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در آران و بیدگل، قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ،شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی و طرح مدرن درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 1000شانه آکریلیک، فرش ماشینی 700شانه، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ،طرح عروسکی هیت ست،طرح فانتزی،قالیچه فانتزی،شگی،شنل،پرزبلند، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.