...::خبرنامه داخلي شماره 3 نساجي بهارستان، تیر ماه 1391،پورتال رسمی شرکت فرش و گلیم بهارستان::...
خبرنامه داخلی شرکت نساجی بهارستان بیدگل ، شماره سوم ، تیر ماه 1391
 
 

 

 اخذ گواهینامه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت مهمترین خبر خبرنامه تیر ماه و موفقیت بهارستان بود که به اطلاع مخاطبان و علاقمندان به شرکت نساجی بهارستان رسید.

 تحقیق و توسعه به عنوان یکی از عوامل موثر در افزایش توان رقابتی شرکت های تولیدی باد می شود. امروزه در کنار افزایش رقابت پذیری شرکت ها، رویکرد بازارهای  جهانی و خرید و فروش به گونه ای است که گرایش و علایق خریداران جهت دهنده بازار محسوب می شود و اکنون که سلیقه های متنوع، جای نبازها را گرفته، توجه به سلایق و گرایش مخاطبان ، نیازمند انجام تحقیقاتی جامع و کاربردی است و این امر به عملکرد واحد تحقیق و توسعه ارتباط برقرار می کند.

شرکت نساجی بهارستان نیز از سال گذشته تصمیم به ایجاد واحد تحقیق و توسعه در داخل شرکت نموده و با اعزام کارشناسان مربوطه به کلاس های آموزشی و گذراندن دوره های مقدماتی تحقیق و توسعه این واحد را در شرکت مستقر نمود و این واحد طی سال گذشته اقدامات شایان توجهی را در فرایند تولید، تکمیل و فروش محصول بر مبنای تحقیق وتوسعه انجام داده و توانست در خردادماه سال جاری موفق به اخذ این گواهینامه گردد.

همایش کارگران برتر در اردیبهشت ماه سال جاری به مناسبت روز جهانی کارگر در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد . در این همایش 6 تن از کارگران شرکت نساجی بهارستان و امین به عنوان کارگران برتر و نمونه، موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس همایش گردیدند.

همچنین در این خبرنامه به معرفی واحد تکمیل نساجی بهارستان پرداخته شد که با خرید و نصب دستگاه های تکمیل و به کار گیری نیروهای متخصص شروع به کار نموده و توانسته تکمیل محصول گلیم را در داخل کارخانه وبا نظارت کامل واحد Q.C انجام دهد. سرعت بخشی بیشتر در تکمیل گلیم ها و افزایش کنترل در روند تکمیل و رضایت مندی بیشتر مشتری شعار واحد تکمیل نساجی بهارستان می باشد.

خبرنامه داخلی تیرماه 1391 نساجی بهارستان برای بیش از 2000 مخاطب ارسال گردید .

 

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در آران و بیدگل، قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ،شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی و طرح مدرن درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 1000شانه آکریلیک، فرش ماشینی 700شانه، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ،طرح عروسکی هیت ست،طرح فانتزی،قالیچه فانتزی،شگی،شنل،پرزبلند، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.