...::خبرنامه داخلي اسفند ماه بهارستان،پورتال رسمی شرکت فرش و گلیم بهارستان::...

دومین شماره خبرنامه داخلی شرکت نساجی بهارستان بیدگل در اسفند ماه 1390 منتشر گردید.


این خبرنامه همانند خبرنامه اول به گزارش اطلاعاتی در زمینه فرش وبرنامه ها و اخبار داخلی شرکت طی 2 ماه گذشته پرداخته و مشتریان و فعالان در زمینه صنعت نساجی و فرش را از آخرین برنامه های شرکت بهارستان مطلع نموده است.


در این خبرنامه شرکت نساجی بهارستان پیام فرارسیدن بهار 91 و عید باستانی نوروز را به تمامی مردم ایران بویژه مشتریان ارجمند و نمایندگی های فروش خود در سراسر ایران تقدیم و تبریک گفته و آرزوی سالی خوب و سرشار از موفقیت را برای همگان از خداوند منان خواستار می باشد.


یکی از برنامه های مهمی که در بهمن ماه امسال برای بهارستان اتفاق افتاد حضور در ششمین کنفرانس بین اللملی برند و اهدا تندیس این کنفرانس به مدیریت عامل آقای شادان پور بود که نوید سالها تلاش وبرنامه ریزی برای ایجاد برند بهارستان و محصولات با کیفیت با این نام بوده است .همچنین می توان به چاپ 2 جلد کتاب که به تالیف مدیر عامل شرکت بهارستان حاصل گردید و روانه بازار شد اشاره نمود.


معرفی هر یک از واحدهای فعال در شرکت بهارستان وعملکرد آنها در تولید محصولاتی با کیفیت برتر و پاسخگویی به نیازو برطرف نمودن تقاضای بازار از دیگر موضوعات این خبرنامه می باشد.

در پایان نگاه مخاطبین به اولین خبرنامه داخلی بهارستان و استقبال آنها همراه با پیام های تشکر آمیز خود باعث دلگرمی مجوعه بهارستان گردید تا بتوان درخبرنامه آتی و شماره های دیگر بر غنای فرهنگی آن بیش از پیش بیفزاید.


خبرنامه داخلی اسفند 1390 شرکت نساجی بهارستان همراه با کارت تبریک نوروز 91 برای بیش از 2000 مخاطب ارسال گردید .

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در آران و بیدگل، قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ،شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی و طرح مدرن درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 1000شانه آکریلیک، فرش ماشینی 700شانه، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ،طرح عروسکی هیت ست،طرح فانتزی،قالیچه فانتزی،شگی،شنل،پرزبلند، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.