...:: پنجمين نمايشگاه بين المللي فرش ماشيني تهران،پورتال رسمی فرش و گلیم بهارستان بیدگل::...
 
  پنجمین نمايشگاه بين المللي فرش ماشيني در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران در شهریور ماه سال 1392با حضور بيش از 80 واحد توليدي در صنعت فرش ماشيني و ديگر صنايع وابسته برگزار گرديد.
حضور فعال فرش و گلیم بهارستان همچون سال گذشته در پنجمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی در شهریور سال جاری خوشبختانه با استقبال شایان تقدیر گروهی از مشتریان و نمایندگان فروش در سراسر ایران همراه شد و این شرکت را به حضور فعال تر در نمایشگاه های آتی تشویق نمود.
 
فرش گلیم بهارستان از فرصت مغتنم نمایشگاه برای نمایش آخرین توانمندی های خود از لحاظ نوع طرح و نقشه و ... استفاده کرده و همچون سال گذشته با تولید محصول جدیدی با نام  فرش ماشینی ابریشم گام دیگری در راستای تامین نیازهای مصرف کنندگان برداشت.
 
واحد فروش از تمام بزرگانی که با حضور خود موجب سرافرازی و افتخار فرش و گلیم بهارستان شدند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کند.

روابط عمومي فرش و گليم بهارستان از تمام شما عزيزان به خاطر حضورتان تشكر و قدرداني  مي كند و اميد دارد با حمايت شما، بيشتر از گذشته در توليد و پيشرفت صنعت فرش ماشيني كشور نقش ايفا نماييم.

 
 گزارش تصویری از غرفه فرش و گلیم بهارستان در پنجمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، تهران، شهریور ماه 1392
 
 
نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی در شهریور 1392

 

مصاحبه مدیر عامل شرکت فرش و گلیم بهارستان در نمایشگاه بین المللی فرش تهران

 

حضور نماینده مردم شهرستان آران و بیدگل جنای آقای تیمسار منصوری در غرفه فرش و گلیم بهارستان

 حضور مهمانان ومدیران و روسای ادارات شهرستان آران و بیدگل

تصاویر از نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و حضور مشتریان شرکت فرش و گلیم بهارستان

غرفه فرش و گلیم بهارستان در پنجمین نمایشگاه بین المللی فرش ، تهران

تصاویری زیبا از غرفه فرش و گلیم بهارستان در نمایشگاه تهران

 

 
 

 


 
 
 
 
 
 
 
 

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در آران و بیدگل، قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ،شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی و طرح مدرن درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 1000شانه آکریلیک، فرش ماشینی 700شانه، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ،طرح عروسکی هیت ست،طرح فانتزی،قالیچه فانتزی،شگی،شنل،پرزبلند، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.