دسته اخبار

پر بيينده ترين اخبار

اخبار :: حضور شرکت فرش و گلیم بهارستان در هشتمین نمایشگاه مادر ، نوزاد ، کودک

[ سرویس: اخبار فرش و گليم ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپی ]

حضور شرکت فرش و گلیم بهارستان در هشتمین نمایشگاه مادر ، نوزاد ، کودک

سرویس : اخبار فرش و گليم
96/06/16-17:20
2017-09-07 17:20:17
آخرین مشاهده : 98/06/01-09:55
کد خبر : 332
تعداد مشاهده : 767


 

به استحضار میرساند شرکت نمایشگاهی میلاد نور با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران "هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک MBC 2017" محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می کند .

هدف
از برگزاری نمایشگاه مذکوراطلاع رسانی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی در
زمینه های رشد و نگهداری کودک، ایمنی، هوش و استعداد، آموزش، اسباب بازی و
سرگرمی های فکری، سیسمونی، دکوراسیون و اتاق خواب، مکمل های غذایی، پوشاک کودک و مادر، روانشناسی کودک و مادر، مراکز خدمات درمانی و هرآن چه که به کودک و مادر مربوط است می با شد.

هر ساله حضور برندهایی همچون چیکو، گود بی بی، اونت و فیلیپس، مولفیکس، مای بی بی، پنبه ریز، بالسا، کم جا چوب و ...
به همراه استقبال بسیار گسترده مادران، مربیان و معلمان ,فعالان و کارشناسان حوزه کودک موجب شده تا نمایشگاه " مادر، نوزاد و کودکMBC" بعنوان مهمترین و بزرگترین رویداد در حوزه کودک در کشور به شمار آمده و بستر مناسبی برای معرفی کالا و خدمات مشارکت کنندگان باشد.

شرکت فرش و گلیم بهارستان در این رویداد بین المللی با عرضه فرش های اتاق کودک سعی دارد جهت توسعه محصول و پاسخگویی به خواسته های کودکان و نوجوانان، گامی جدید در عرصه تولید کفپوش های ماشینی بردارد.

حضور شرکت فرش و گلیم بهارستان با هدف تمرکز بیشتر و تخصصی در تولید فرش های اتاق کودک و فانتزی جهت زیباتر شدن طراحی اتاق کودک دلبندتان انجام می شود.

گروه تولیدی فرش و گلیم بهارستان امید وار است با حضور شما در غرفه این شرکت ( سالن D25 )از پیشنهادات و راهنمایی های شما در دستیابی به اهداف اعلام شده موفق گردد.

همچون سال های گذشته در نمایشگاه بین المللی فرش، منتظر حضور گرم شما در سالن D25، نمایشگاه بین المللی تهران هستیم.

   

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شرکت نساجی بهارستان بیدگل" تحت برند فرش و گلیم بهارستان ،اولین تولید کننده گلیم در آران و بیدگل، قطب صنعتی فرش ماشینی ایران ،شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، در طرح گلیم سنتی، گلیم فانتزی، طرح گلیم عروسکی و طرح مدرن درطرح و سایز های متنوع ،همچنین تولید کننده انواع فرش ماشینی: فرش ماشینی 1000شانه آکریلیک، فرش ماشینی 700شانه، تولید فرش ماشینی در طرح کرمان ،فرش ماشيني طرح 700شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی دستيافت گونه و فرش های ماشيني فانتزی فريز ،طرح عروسکی هیت ست،طرح فانتزی،قالیچه فانتزی،شگی،شنل،پرزبلند، قالی فانتزی و قالیچه های فانتزی در سایز و طرح های متنوع بوده. فرش ابریشم، فرش ماشینی ابریشم محصول جدید فرش و گلیم بهارستان، تابلو فرش ، تابلو ایات قرآنی و سوپر گلیم بهارستان، گلیم 6 رنگ و محصولی جدید ار فرش و گلیم بهارستان می باشد." محفوظ است.